Într-o atmosferă plină de emoții, bucurii și amintiri frumoase, copiii din grupa pregătitoare nr. 6 „Albinuța” au sărbătorit finalul unei etape importante din copilărie. ????????

Anii petrecuți la grădiniță au fost presărați cu jocuri, descoperiri, prietenii sincere și multe momente de neuitat. Astăzi, micii absolvenți sunt pregătiți să pornească cu încredere spre o nouă aventură – viața de școlar. ????????

Mulțumiri și apreciere doamnei educatoare Cristina Costel pentru dedicarea, răbdarea și dragostea cu care a însoțit copiii în fiecare pas al devenirii lor. ❤️

La eveniment a fost prezentă și doamna Galina Lutan directoare,care i-a felicitat pe absolvenți și le-a transmis urări de succes, curaj și rezultate frumoase în anii ce urmează. ????

Felicitări copiilor, părinților și tuturor celor care au contribuit la această frumoasă poveste a copilăriei! ????