Adio  Grădiniță în Instituția de Educație Timpurie Nr.71🌞
Petrecem  la școală două grupe de copii bravi, creativi, cu o gândire critică bine dezvoltată, dezinhibați și cel mai important-deștepți.  👨‍🎓👨‍🎓👨‍🎓 Tot personalul grădiniței astăzi vă felicită, fiind alături de voi în ziua aceasta plină de emoții.
Nu cunoaștem care va fi viitorul acestor pici voinici, destoinici și bravi, însă  le dorim  să pășească  cu dreptul prin viață, să  privească viața ca pe o aventură, ce urmează  a fi descoperită  și  să  nu uite că un cap bun și o inima bună  va fi tot timpul o formidabilă combinație!👍
  Ținem  să le mulțumim  că ne-au ales pe noi sa le fim alături în prima etapa a vieții lor, că au fost cu noi în cele mai frumoase evenimente organizate de grădiniță și că poarta grădiniței noastre e mereu deschisă pentru ei și familiile lor! ❤
 Sperăm din tot sufletul că amintirile legate de  grădinița noastră să fie frumoase și sa dăinuiască  peste ani.🥰
Le dorim cer senin, prietenii noi, oameni noi în calea  lor și perseverență  în noua etapă care urmează din viața lor!
Cu respect  și gratitudine, administrația IET Nr.71